17 مدل لوستر جدید در دکوراسیون داخلی منزل

یکی از موارد ضروری که در هر خانه‌ای باید مورد توجه قرار گیرد، نورپردازی آن است. شاید در اکثر اوقات به نورپردازی آن‌طور که باید، توجه نمی‌شود. اما ذکر این نکته حائز اهمیت است که استفاده از نورپردازی مناسب که محیط را روشن نگه دارد از مسائل مهمی است که لازم است در هر خانه‌ای به آن پرداخته شود.
لوسترها یکی از اقلام نورپردازی در منازل هستند که علاوه بر ایجاد روشنایی، با طراحی خود، محیط منحصربه‌فردی را ایجاد می‌کنند. در تولید لوسترهای جدید به اهمیت نورپردازی به‌خوبی پرداخته شده و همین موضوع باعث شده تا لوسترها از ویژگی‌های بهتری برخوردار باشند. لوستر کریستالی یک لوستر جدید است که در تولید آن از طراحی و نورپردازی ایده‌آلی، استفاده شده است. در ادامه به بررسی این لوستر جدید می‌پردازیم.

جدیدترین مدل های لوستر اتاق خواب را انتخاب کنید! 👈پیشنهاد خرید: لوستر اسپرت 👉 

قیمت لوستر جدید 2021
لوستر جدید 2022
لوستر جدید پذیرایی

همچنین می‌توانید این مقاله را بخوانید: نحوه سیم کشی لوستر

لوستر جدیدپذیرایی
لوستر جدید آشپزخانه

لوستر جدید در سال 2022

در سال 2022 روند نورپردازی تغییرات قابل توجهی داشته است. انواع لوستر جدید که در سال 2022 تولید شده‌اند، درخشان‌تر هستند و برخی از آنها با استفاده از لامپ‌های کوچک فضای جذابی را ایجاد می‌کنند. در برخی از لوسترهای جدید از طرح‌های قدیمی با ترکیب متریال‌های جدید، استفاده می‌شود، زیرا برخی از تولیدکنندگان معتقدند که تلفیق سنتی و مدرن در طراحی لوستر جدید می‌تواند شکل خارق‌العاده‌ای را به وجود بیاورد.
خطوط بلند و ساده در لوسترهای جدید جایگزین طرح‌های پرزرق‌وبرق می‌شوند. اگرچه استفاده از طرح‌های پر آذین هنوز هم کاربرد دارد اما ممکن است بسیاری از افراد به دنبال این طرح‌های ساده‌ای باشند که باعث ایجاد آرامش بیشتر در فضا می‌شود. لوستر جدید در سال 2022 می‌تواند از نور ملایمی برخوردار باشد که باعث می‌شود اشیا و لوازم هنری در اتاق بهتر دیده شوند.
فضاهای آرام اغلب دارای نوعی بافت طبیعی هستند. طبیعت و مناطق بیرونی می‌توانند شاداب‌کننده‌ترین مکان‌ها برای گذراندن زمان باشند، و چه کسی نمی‌خواهد فضای آن انرژی آرام را منعکس کند؟ در مدل لوستر جدید نیز از عناصر طبیعی چون مواد چوبی، حصیر و دیگر بافت‌های طبیعی، استفاده شده است.

لوستر جدید برای اتاق خواب
لوستر جدید اتاق خواب
لوستر مدرن

لوستر کریستالی جدید

 لوسترهای کریستالی که از انواع لوسترهای جدید هستند برای استفاده در اتاق‌های غذاخوری، اتاق‌های نشیمن و محل‌های ورودی رسمی امروزی محبوبیت دارند. لوستر کریستال جدید در هر اتاقی با سقف‌های بلند ظاهری چشمگیر ایجاد می‌کند و حجم زیادی از فضا را روشن می‌کند.
در گذشته از لوسترها برای نگه‌داشتن شمع‌ها در سالن‌های بزرگ استفاده می‌کردند. به‌کاربردن کریستال در این لوسترها نور بیشتری را به وجود می‌آورد. اما امروزه با وجود لامپ‌های برقی، همچنان لوسترهای کریستال محبوبیت خود را دارند. در برخی از لوسترهای جدید همچنان از کریستال استفاده می‌شود. لوستر جدید کریستالی را می‌توان در همه فضاها متناسب با طراحی آن قرار داد. مینی لوسترهای جدید را می‌توان در راهروها و محیط‌‌هایی کوچک قرار داده تا زیبایی بیشتری به محیط ببخشد.
برای خرید یک لوستر جدید، طراحی محیط را در نظر داشته و مطابق با آن یک لوستر مناسب انتخاب کنید. برای طرفداران لوسترهای کریستالی که علاقه‌ای به روکش‌های برنجی در آنها ندارند، می‌توانند نمونه‌های لوستر کریستال جدید که در آنها از روکش‌های مدرن مشکی به‌ کار رفته را خریداری کنند. در طراحی لوسترهای کریستال جدید از متریال‌های جدید استفاده شده و تلفیق مدرن و سنتی، آنها را برای هر فضایی مناسب کرده است.

قیمت لوستر
لوستر مدرن

قیمت لوستر جدید

قیمت لوسترها نسبت به چراغ‌های آویز معمولی، بیشتر است برای طراحی لوسترها به دانش خاصی نیاز است. ساخت لوسترها زمان زیادی را صرف می‌کند که بر قیمت آنها بی‌تأثیر نیست. استفاده از کریستال در لوسترها بر افزایش قیمت آنها اثرگذار است. انواع کریستال‌ها وجود دارند که قیمت آنها با هم متفاوت است. این کریستال‌ها شامل کریستال Swarovski Elements، Spectra Crystal، کریستال مصری / مراکشی، کریستال ترکی، کریستال ایتالیایی و کریستال چینی هستند.
بسیاری از افراد که تخصص کافی ندارند، نمی‌توانند تفاوت جنس‌های لوسترها را متوجه شوند. قیمت لوستر جدید متفاوت بوده و با توجه به مواد استفاده شده و همچنین کیفیت، طراحی و اندازه آن تعیین می‌شود. علاوه بر این برای نصب لوسترها متناسب با نوع آنها باید هزینه‌ای را پرداخت کرد که بر قیمت آن اثرگذار است.

لوستر آشپزخانه
17 مدل لوستر جدید در دکوراسیون داخلی منزل

لوستر شامپاینی جدید

لوستر شامپاینی یکی از انواع لوسترهای کریستالی است که در ساخت آن از متریال‌های مختلفی استفاده شده است از آنها می‌توان در هر فضایی استفاده کرد. برای خرید یک لوستر شامپاینی جدید بهتر است که ابتدا سبک مورد نظر اتاق را در نظر بگیرید. لوسترهای شامپاینی پر زرق‌ و برق برای دکوراسیون‌های مدرن انتخاب مناسبی نیستند. برای این سبک از دکوراسیون‌ها بهتر است که از لوسترهای شامپاینی ساده استفاده شود.

مدل لوستر
لوستر فانتزی
لوستر آشپزخانه
سخن نهایی

لوسترها به‌عنوان یک ابزار برای ایجاد روشنایی از دیرباز وجود داشته‌اند. در گذشته از نمونه‌های لوستر شمعی استفاده می‌شد. جنس این لوسترها عموماً از کریستال بود تا به این وسیله محیط را روشن‌تر نشان دهد امروزه انواع لوسترها با طراحی‌های مختلف وجود دارد. طرح‌های ساده و نورهای ملایمی که لوسترهای جدید ایجاد می‌کنند بسیار قابل توجه است. قیمت لوستر جدید تحت تأثیر مواد به ‌کار رفته در ساخت، طراحی و هزینه نصب متغیر است. پیشنهاد می‌کنیم به دهکده نور سر بزنید و زیباترین لوسترها را مشاهده کنید. در واقع می‌توانید زیباترین و جدیدترین لوسترهای 2022 را از فروشگاه اینترنتی دهکده نور تهیه کنید. این فروشگاه برای انواع لوسترهای خود قیمت‌های رقابتی در نظر گرفته است که همه را برای خرید لوسترهای مختلف ترغیب می‌کند.

✏️ پیشنهادات و نظرات خود را با دهکده نور به اشتراک بگذارید.

بروزرسانی 25.04.01

توجه: عکس مقالات سایت صرفا جهت ایده هستند.

برای دیدن محصولات موجود در فروشگاه وارد کانال تلگرامی و یا وارد دسته بنده های سایت شوید.