دهکده نور | فروش انواع محصولات روشنایی ، لوستر ، ریسه و لامپ
No products in the cart.

چراغ دیواری

Image Title Description Rating Price Cart

چراغ دیواری چوبی کد H1

144

معرفی چراغ دیواری چوبی کد H1 چراغ دیواری چوبی کد

تماس بگیرید

چراغ دیواری چوبی تک شعله نیکا

25

چراغ دیواری چوبی تک شعله نیکا یکی دیگر از محصولات

هزار تومان390,000

loader

چراغ دیواری چوبی تک شعله کنفی 1406

33-1

چراغ دیواری چوبی تک شعله کنفی 1406 یکی دیگر از

هزار تومان140,000

loader

چراغ دیواری چوبی تک شعله کنفی 1306

32

چراغ دیواری چوبی تک شعله کنفی 1306 یکی دیگر از

تماس بگیرید

چراغ دیواری چوبی تک شعله کنفی 1206

31-1

چراغ دیواری چوبی تک شعله کنفی 1206 یکی دیگر از

تماس بگیرید

چراغ دیواری چوبی تک شعله شاپرک

24-1

چراغ دیواری چوبی تک شعله شاپرک یکی دیگر از محصولات

هزار تومان445,000

loader

چراغ دیواری چوبی تک شعله اپرا

23

چراغ دیواری چوبی تک شعله اپرا یکی دیگر از محصولات

هزار تومان245,000

loader

چراغ چوبی دیواری کد VS1

125

چراغ چوبی دیواری کد VS1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد V7

123

چراغ چوبی دیواری کد V7 یکی دیگر از محصولات فروشگاه دهکده

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد V6

122

چراغ چوبی دیواری کد V6 یکی دیگر از محصولات فروشگاه دهکده

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد U9

117

چراغ چوبی دیواری کد U9 یکی دیگر از محصولات فروشگاه دهکده

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد U8

116

چراغ چوبی دیواری کد U8 یکی دیگر از محصولات فروشگاه دهکده

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد U7

115

چراغ چوبی دیواری کد U7 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد U5

113

چراغ چوبی دیواری کد U5 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد U4

112

چراغ چوبی دیواری کد U4 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد U3

111

چراغ چوبی دیواری کد U3 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد U2

110

چراغ چوبی دیواری کد U2 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد U1

109

چراغ چوبی دیواری کد U1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد T4

107

چراغ چوبی دیواری کد T4 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد T1

104

چراغ چوبی دیواری کد T1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد S2

103

چراغ چوبی دیواری کد S2 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد S1

102

چراغ چوبی دیواری کد S1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد R2

99

چراغ چوبی دیواری کد R2 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد R1

98

چراغ چوبی دیواری کد R1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد Q2

97

چراغ چوبی دیواری کد Q2 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد P1

95

9چراغ چوبی دیواری کد P1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد O1

94

9چراغ چوبی دیواری کد O1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد Li1

57

چراغ چوبی دیواری کد Li1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد Gi1

55

چراغ چوبی دیواری کد Gi1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد F1

52

چراغ چوبی دیواری کد F1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد D1

51

چراغ چوبی دیواری کد D1 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

چراغ چوبی دیواری کد A2

47

چراغ چوبی دیواری کد A2 یکی دیگر از محصولات فروشگاه

تماس بگیرید

زیبایی دکوراسیون برای تمامی افراد جایگاه ویژه‌‌ای دارد و افراد برای رسیدن به دیزاین ایده آل خود هزینه بالایی را صرف می‌کنند. چراغ دیواری یکی از گزینه‌هایی است که با هزینه‌‌ای بسیار مطلوب دکوراسیونی بسیار جذاب و هیجان انگیز را برای خانه شما به ارمغان می‌آورد و فضای خانه را به دکوراسیون رویایی شما نزدیک می‌کند. چراغ‌های دیواری از متریال‌های مختلفی تشکیل شده است که چراغ‌های چوبی طرفداران بیشتری دارد. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از چراغ‌های دیواری اشغال فضای کمتر می‌باشد. همچنین این چراغ‌ها همانند یک تابلوی نقاشی عمل می‌کند و علاوه بر تامین روشنایی اطراف، جلوه بسیار شیک و جذابی را به خانه شما می‌بخشد.

 

شیوه پخش نور چراغ‌های دیواری برای شما بسیار هیجان انگیز خواهد بود و شما را به چالش می‌کشد زیرا هر یک از مدل‌های جراغ دیواری به روش خاصی نور را در فضا پراکنده می‌کند که جذابیت بصری خانه را چندین برابر می‌نماید. ولی در هنگام خرید چراغ دیواری حتما به میزان مصرف برق نیز توجه داشته باشید. معمولا در این چراغ‌ها از لامپ‌های ال‌‌ای دی استفاده شده است که کمترین مصرف انرژی را داشته باشد.

 

چراغ‌های دیواری در سبک و مدل‌های مختلفی طراحی شده است تا دست طراحان را در انتخاب بهترین متریال باز بگذارد. ساده‌تر بگویم که شما می‌توانید از میان صدها و یا هزاران مدل چراغ دیواری، بر اساس بودجه، سلیقه و دکوراسیون خود زیباترین مدل را انتخاب کنید. از طرفی چراغ دیواری در تمامی قسمت‌های خانه قابل نصب است. یعنی شما می‌توانید این چراغ‌ها را در اتاق خواب، آشپزخانه، راهرو، سالن پذیرایی، حمام، سرویس بهداشتی و حتی فضای بیرونی ساختمان نیز نصب کنید. البته باید پیش از انتخاب چراغ دیواری به سبک دکوراسیون خانه نیز توجه کنید زیرا در صورت عدم هماهنگی زیبایی آن کاهش می‌یابد. 

انواع چراغ دیواری

نکات مهم برای خرید چراغ دیواری

از جمله مواردی که برای انتخاب و خرید چراغ دیوارکوب باید در نظر گرفت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

☑️ ارتفاع مناسب: چراغ دیواری‌های ابعاد و اندازه‌های مختلف دارند و در ارتفاع‌های مختلف نصب می‌شوند. با توجه به سبک دکور و میزان ارتفاع سقف و ابعاد محیط می‌توان مدل و طرح مناسب چراغ را انتخاب نمود.

☑️ مدل: با توجه به اینکه چراغ‌ها دارای مدل‌های مختلف هستند هنگام خرید به مدل توجه نمایید. علاوه بر ایتکه وظیفه ایجاد نور و روشنایی را بر عهده دارند در زیبایی محیط پیرامون نیز موثر هستند. به همین دلیل با توجه به مدل می‌توان مناسب ترین انتخاب را داشت.

☑️ نحوه نورپردازی: چراغ دیواری با تکنولوژی روز و معیار‌های مصرف بهینه برق تولید شده است. در نورپردازی بیشتری نوردهی را دارند و نحوه نورپردازی مختلف آن باعث ایجاد جذابیت محیط می‌شود. به همین دلیل یکی از معیار‌های انتخاب و خرید چراغ دیواری نحوه نورپردازی چراغ است.

☑️ طراحی و رنگ: طراحی و رنگ چراغ دیواری به صورت مسی، برنجی، سفید و بی رنگ و صدفی و غیره است. نوع طراحی و مدل آن در محل نصب تاثیر دارد. چراغ دیواری مناسب اتاق خواب و چراغ دیواری مناسب اتاق پذیرایی و چراغ دیواری حمام و دستشویی باهم متفاوت است. به همین دلیل برای انتخاب و خرید آن به موقعیت نصب و طرح و رنگ توجه نمایید.

 

⚡️🔥لوستر چوبی ارزان را فقط از ما بخرید!!!🔥⚡️

خرید چراغ دیواری

قیمت چراغ دیواری

قیمت چراغ دیواری با لحاظ کردن کلیه موارد زیر به انضمام نوع برند سازنده آن مشخص می‌گردد. با این وجود قابل توجه است که جنس محصول، بدنه آن و علاوه بر این نوع آن از دسته خصوصیاتی است که بر روی قیمت آن بسیار مؤثر است. لازم به ذکر است که تمامی این موارد می‌بایست با لحاظ کردن متراژ محیط تحت نظر قرار بگیرند:

💠 کیفیت ساخت

به کیفیت محصول انتخابی می‌بایست توجه داشت. مطلوب است چراغی که برگزیده می‌شود، کیفیت تولید بالا و همچنین گارانتی قابل اعتمادی داشته باشد. مقاوم بودن کالا در مقابل آب، گرد و غبار، نور مستقیم خورشید وعدم تغییر رنگ در نمای ظاهری خود از دسته نکات با اهمیتی است که در این زمینه می‌بایست به آن توجه داشت.

💠 جنس چراغ

چراغ‌های دیواری در فضاهایی باز با امکان بروز هر نوع حادثه‌ای از جمله وزش تندبادها، باران‌های شدید و حتی گرمای زیاد حاصل از نور خورشید در تابستان‌ها روبرو هستند، از این رو جنس چراغ دیواری دارای اهمیت بسیاری است.

💠 تعداد شعله

به طور معمول اکثر چراغ‌های دیواری به شکل تک شعله‌ای می‌باشند اما با این وجود انواعی که شعله‌های بیشتری دارند نیز اتوسط سازندگان طراحی و روانه‌ی بازار می‌شوند.

💠 اندازه و وزن

تلاش کنید متناسب با متراژ محیط مورد نظر خود برای خرید چراغ دیواری اقدام کنید.

کاربرد و موارد مصرف چراغ دیواری

چراغ دیوارکوب کاربرد‌های بسیاری در داخل و خارج از ساختمان دارد. از جمله کاربردهای آن در داخل خانه و ساختمان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اتاق پذیرایی: چراغ دکوراتیو انواع مختلفی دارد و مدل‌هایی با نورپردازی به سمت بالا و دو طرفه و به سمت پایین برای این محل مناسب است.
  • اتاق خواب: از چراغ دکوراتیو در اتاق خواب نیز استفاده می‌شود. این چراغ‌ها با ارتفاع مناسب از سقف، نزدیک ورودی نصب می‌شود.
  • فروشگاه‌ها و اداره‌ها: یکی دیگر از کاربردهای چراغ دکوراتیو استفاده در فروشگاه‌ها و اداره‌ها است. با ایجاد نور متمرکز در فروشگاه‌ها و اداره‌ها می‌توانند به خوبی اعلامیه‌ها و مطالب مهم را به صورت متمایز نمایش دهند.
  • موزه‌ها: در موزه‌ها برای نمایش نقاشی‌ها و تابلو‌ها و محصولات تاریخی می‌توان از چراغ دکوراتیو استفاده نمود. چراغ دکوراتیو نورپردازی مناسبی ارائه می‌دهد و به راحتی می‌تواند توجه مردم را به آثار مختلف جلب نماید.
  • بناهای تاریخی: در بناهای تاریخی برای نورپردازی و روشنایی می‌توان از چراغ دکوراتیو استفاده کرد. همچنین برای نمایش کتیبه‌ها و آثار مهم نیز می‌توان از این چراغ‌ها استفاده نمود.
  • انواع نمایشگاه‌ها و سیستم‌های هشدار: یکی دیگر از کاربردهای چراغ دکوراتیو استفاده در انواع نمایشگاه‌ها و سیستم‌های هشدار است. با توجه به اینکه نورپردازی مختلف دارند می‌توان تجهیزات مهم را توسط آن‌ها به نمایش گذاشت.

 

انواع نوردهی چراغ دیواری

چراغ دیواری‌ها یا همان چراغ دیوارکوب انواع مختلفی دارند که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

✅ چراغ دکوراتیو با پخش نور افشان: این چراغ‌ها در محیط‌های مختلف استفاده می‌شود و اغلب برای نمایش سوژه عماسی و نقاشی کاربرد دارند. پخش نور به صورت افشان دارند و باعث پدید آمدن محیط جذاب می‌شود. از خستگی چشم در طولانی مدت می‌کاهد و باعث روشن شدن محیط می‌شود.

✅ چراغ دکوراتیور با نوردهی دو طرفه: این چراغ‌ها دارای نوردهی د طرفه به سمت بالا و پایین هستند. این چراغ‌ها باعث افزایش جذابیت ساختمان و دیوارها می‌شود. از چراغ دکوراتیو با نوردهی دو طرفه در فضای بیرون ساختمان استفاده می‌شود.

✅ چراغ دکوراتیو با نوردهی به سمت پایین: یکی دیگر از انواع چراغ‌های دیواری چراغ دکوراتیو با نوردهی به سمت پایین است. زاویه تابش نور این چراغ‌ها به سمت پایین است و برای نمایش یک اثر هنری استفاده می‌شود. از ویژگی‌های این چراغ می‌توان به قدرت نورپردازی بالا به صورت تمرکزی اشاره نمود. گزینه ی خوبی برای میز مطالعه و میز کار است. از محبوب ترین و با کیفیت ترین مدل‌های چراغ دکوراتیو محسوب می‌شود.

✅ چراغ دکوراتیو با نوردهی به سمت بالا: این چراغ‌ها دارای زاویه تابش مستقیم و متمرکز است و کارایی مناسبی دارند. این دسته از چراغ‌ها برای نصب و استفاده در نمای بیرونی ساختمان استفاده می‌شود. جلوه ای خاص دارد و زاویه تابش آن به سمت بالا می‌باشد.در فضاهای کوچک و فضاهای بزرگ نیز استفاده می‌شود. وجود این چراغ‌ها در خانه باعث ایجاد روشنایی و احساس فضای بزرگتر در راهرو‌های باریک و سرویس بهداشتی می‌شود.