دهکده نور | فروش انواع محصولات روشنایی ، لوستر ، ریسه و لامپ

چراغ دیواری

چراغ دیواری

یک المانی که می‌تواند ظاهری زیبا به دیوارها ببخشد و در عین حال نورپردازی محیط را انجام دهد چراغ دیواری است. در حقیقت علاوه بر کاربردی که دارند از آن‌ها به عنوان المانی دکوراتیو یاد می‌شود. وجود این چراغ‌ها روشنایی زیادی را برای نقاط مختلف تامین می‌کند و دیگر به شمع‌هایی که در گذشته استفاده می‌شدند، نخواهد بود. چراغ‌های دیواری که این روزها طراحی می‌شوند در مدل‌ها و سبک‌های مختلفی هستند که تماما می‌توانند ظاهری ظریف به دیوارها ببخشند. در حقیقت می‌توان برای روشن کردن محیط‌های داخلی و خارجی ساختمان از مدل‌های مختلف این چراغ‌ها بهره برد. نه تنها این مدل چراغ‌ها برای داخل خانه بلکه برای روشنایی حیاط و یا بالکن‌ها هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. گفتنی است که از چراغ دیواری لوکس و مدرن می‌توان که یک نقطه خاص را روشن کرد برای مثال میز غذا خوری، نشیمن و… را می‌توان نورپردازی کرد. چراغ‌های دیواری کلاسیک هم ظاهر و فرمی متفاوت دارند اما زمانی که یک فرم و طرح ساده را ترجیح می‌دهید نباید از مدل‌های کلاسیک استفاده کنید؛ بهترین گزینه چراغ‌های دیواری مدرن خواهند بود. توجه کنید که این چراغ‌ها به عنوان یک المان اصلی روشنایی استفاده نمی‌شوند بلکه یک المان روشنایی کمکی خواهد بود. یعنی می‌توانید از آن‌ها برای به نمایش گذاشتن تابلوها، آثار هنری و هر چیزی که می‌خواهید جلوه بهتری داشته باشد و توجه بیشتری را به خود جلب کند، استفاده کنید. با استفاده از این چراغ‌ها می‌توانید ورودی‌های زیبا داشته باشید یا اتاق نشیمن را به فضایی گرم‌تر و صمیمی‌تر تبدیل کنید. 

چراغ دیواری

ویژگی های مهم چراغ خواب دیواری

چراغ خواب دیواری یکی از لوازم بسیار ضروری برای هر اتاق خوابی می‌باشد؛ هورمون‌های خواب را تحریک می‌کند و شما می‌توانید با این چراغ خواب بهترین شرایط را برای یک خواب عمیق و آرام فراهم کنید. چراغ خواب دیواری عموماً دارای ویژگی‌هایی است که متناسب با نیازهای شما در طول شب و خواب راحت شما طراحی شده است.

برخی از ویژگی‌های مهم این چراغ‌ها عبارتند از:
🔸 روشنایی نرم: چراغ خواب دیواری باید دارای روشنایی نرم و دلنشین باشد، روشنایی نرم و بدون ایجاد سایه و تابش مستقیم بر روی چشم‌ها، به شما کمک می‌کند به خواب عمیق برسید.

🔸 قابل تنظیم بودن: بسیاری از چراغ‌های خواب دیواری قابلیت تنظیم شدت روشنایی را دارند. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا میزان روشنایی مورد نیاز برای خوابیدن را تنظیم کنید. برخی مدل‌ها همچنین دارای تنظیمات زمانبندی هستند که به شما اجازه می‌دهد تا زمان روشن بودن چراغ را تنظیم کنید.
🔸 حسگر حرکت: برخی از چراغ‌های خواب دیواری دارای حسگر حرکت می‌باشد. این حسگر با تشخیص حرکت در اتاق، نور را به صورت خودکار فعال می‌کند. این ویژگی خاص برای افرادی که شب‌ها به تاریکی متوقف می‌شوند یا نیاز به روشنایی در میان شب دارند، مفید است.
🔸 طراحی جذاب: چراغ خواب دیواری باید طراحی زیبا و جذابی داشته باشد. انتخاب طرح، رنگ و سبکی که با دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما سازگار باشد، نه‌تنها زیبایی به اتاق خواب می‌بخشد، بلکه احساس راحتی و آرامش را نیز تقویت می‌کند.
🔸 انرژی مصرفی کم: چراغ خواب دیواری مدرن انرژی کمی مصرف می‌کند، بنابراین از نظر محیط زیستی و اقتصادی، بهترین گزینه برای خرید می‌باشد.

چراغ دیواری دکوراتیو پذیرایی

نکات مهم برای خرید چراغ دیواری

از جمله مواردی که برای انتخاب و خرید چراغ دیوارکوب باید در نظر گرفت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

☑️ ارتفاع مناسب: چراغ دیواری‌های ابعاد و اندازه‌های مختلف دارند و در ارتفاع‌های مختلف نصب می‌شوند. با توجه به سبک دکور و میزان ارتفاع سقف و ابعاد محیط می‌توان مدل و طرح مناسب چراغ را انتخاب نمود.

☑️ مدل: با توجه به اینکه چراغ‌ها دارای مدل‌های مختلف هستند هنگام خرید به مدل توجه نمایید. علاوه بر ایتکه وظیفه ایجاد نور و روشنایی را بر عهده دارند در زیبایی محیط پیرامون نیز موثر هستند. به همین دلیل با توجه به مدل می‌توان مناسب ترین انتخاب را داشت.

☑️ نحوه نورپردازی: چراغ دیواری با تکنولوژی روز و معیار‌های مصرف بهینه برق تولید شده است. در نورپردازی بیشتری نوردهی را دارند و نحوه نورپردازی مختلف آن باعث ایجاد جذابیت محیط می‌شود. به همین دلیل یکی از معیار‌های انتخاب و خرید چراغ دیواری نحوه نورپردازی چراغ است.

☑️ طراحی و رنگ: طراحی و رنگ چراغ دیواری به صورت مسی، برنجی، سفید و بی رنگ و صدفی و غیره است. نوع طراحی و مدل آن در محل نصب تاثیر دارد. چراغ دیواری مناسب اتاق خواب و چراغ دیواری مناسب اتاق پذیرایی و چراغ دیواری حمام و دستشویی باهم متفاوت است. به همین دلیل برای انتخاب و خرید آن به موقعیت نصب و طرح و رنگ توجه نمایید.

 

⚡️🔥لوستر چوبی ارزان را فقط از ما بخرید!!!🔥⚡️

چراغ دیواری دکوراتیو پذیرایی

چراغ دیواری ارزان

می‌توان گفت که این روزها با افزایش قیمت دلار قیمت خیلی از محصولات دستخوش تغییرات شده است که چراغ دیواری هم یکی از آن‌ها است. اگر به بازار فروش این چراغ‌ها سر بزنید قطعا برندهای داخلی و خارجی زیادی مشاهده می‌کنید که قیمت‌های متفاوتی برای آن‌ها لحاظ شده است. با توجه به افزایش قیمت ارز به مراتب قیمت برندهای خارجی بیشتر است. چراغ‌های دیواری با برندهای ایرانی و خارجی شاید اختلاف قیمت داشته باشند اما از نظر کیفیت در یک سطح هستند. بنابراین این روزها خرید چراغ دیواری ارزان از نظر اقتصادی بسیار به صرفه‌تر است. اما پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال محصولات با کیفیتی هستید و نمی‌خواهید با گذشت زمان آسیب ببینند سعی کنید بهترین نوع محصولات ایرانی را تهیه کنید. طبیعی است که با افزایش قیمت یک چراغ دیواری میزان کیفیت در نظر گرفته شده برای آن بالاتر خواهد بود.

در سال‌های اخیر در کشورمان ایران با بهره‌مندی از توان‌های خود و الگو قرار دادن بسیاری از نمونه‌های خارجی توانسته‌اند که نمونه‌هایی را تولید کنند که از نظر کیفیت با محصولات خارجی در رقابت هستند. این چراغ‌های دیواری به نسبت مدل‌های خارجی از قیمت بسیار مناسب‌تری هم برخوردار هستند بنابراین اگر می‌گوییم “ارزان” یعنی قیمت مقرون به صرفه‌تر. اما همیشه ارزان بودن هم دال بر بی کیفیت بودن نیست یعنی هزینه تولید آن در کشورمان کمتر از هزینه تولی آن در سایر کشورها است. برای خرید چراغ‌های دیواری بهتر است که به فروشگاه‌ها و مراکز معتبر مراجعه کنید تا از کیفیت آن‌ها مطمئن شوید.

چراغ دیواری دکوراتیو

قیمت چراغ دیواری

قیمت چراغ دیواری با لحاظ کردن کلیه موارد زیر به انضمام نوع برند سازنده آن مشخص می‌گردد. با این وجود قابل توجه است که جنس محصول، بدنه آن و علاوه بر این نوع آن از دسته خصوصیاتی است که بر روی قیمت آن بسیار مؤثر است. لازم به ذکر است که تمامی این موارد می‌بایست با لحاظ کردن متراژ محیط تحت نظر قرار بگیرند:

💠 کیفیت ساخت

به کیفیت محصول انتخابی می‌بایست توجه داشت. مطلوب است چراغی که برگزیده می‌شود، کیفیت تولید بالا و همچنین گارانتی قابل اعتمادی داشته باشد. مقاوم بودن کالا در مقابل آب، گرد و غبار، نور مستقیم خورشید وعدم تغییر رنگ در نمای ظاهری خود از دسته نکات با اهمیتی است که در این زمینه می‌بایست به آن توجه داشت.

💠 جنس چراغ

چراغ‌های دیواری در فضاهایی باز با امکان بروز هر نوع حادثه‌ای از جمله وزش تندبادها، باران‌های شدید و حتی گرمای زیاد حاصل از نور خورشید در تابستان‌ها روبرو هستند، از این رو جنس چراغ دیواری دارای اهمیت بسیاری است.

💠 تعداد شعله

به طور معمول اکثر چراغ‌های دیواری به شکل تک شعله‌ای می‌باشند اما با این وجود انواعی که شعله‌های بیشتری دارند نیز اتوسط سازندگان طراحی و روانه‌ی بازار می‌شوند.

💠 اندازه و وزن

تلاش کنید متناسب با متراژ محیط مورد نظر خود برای خرید چراغ دیواری اقدام کنید.

کاربرد و موارد مصرف چراغ دیواری

چراغ دیوارکوب کاربرد‌های بسیاری در داخل و خارج از ساختمان دارد. از جمله کاربردهای آن در داخل خانه و ساختمان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اتاق پذیرایی: چراغ دکوراتیو انواع مختلفی دارد و مدل‌هایی با نورپردازی به سمت بالا و دو طرفه و به سمت پایین برای این محل مناسب است.
  • اتاق خواب: از چراغ دکوراتیو در اتاق خواب نیز استفاده می‌شود. این چراغ‌ها با ارتفاع مناسب از سقف، نزدیک ورودی نصب می‌شود.
  • فروشگاه‌ها و اداره‌ها: یکی دیگر از کاربردهای چراغ دکوراتیو استفاده در فروشگاه‌ها و اداره‌ها است. با ایجاد نور متمرکز در فروشگاه‌ها و اداره‌ها می‌توانند به خوبی اعلامیه‌ها و مطالب مهم را به صورت متمایز نمایش دهند.
  • موزه‌ها: در موزه‌ها برای نمایش نقاشی‌ها و تابلو‌ها و محصولات تاریخی می‌توان از چراغ دکوراتیو استفاده نمود. چراغ دکوراتیو نورپردازی مناسبی ارائه می‌دهد و به راحتی می‌تواند توجه مردم را به آثار مختلف جلب نماید.
  • بناهای تاریخی: در بناهای تاریخی برای نورپردازی و روشنایی می‌توان از چراغ دکوراتیو استفاده کرد. همچنین برای نمایش کتیبه‌ها و آثار مهم نیز می‌توان از این چراغ‌ها استفاده نمود.
  • انواع نمایشگاه‌ها و سیستم‌های هشدار: یکی دیگر از کاربردهای چراغ دکوراتیو استفاده در انواع نمایشگاه‌ها و سیستم‌های هشدار است. با توجه به اینکه نورپردازی مختلف دارند می‌توان تجهیزات مهم را توسط آن‌ها به نمایش گذاشت.

 

چراغ دیواری چوبی

کاربرد چراغ خواب دیواری

چراغ خواب دیواری کاربردهای متنوعی دارد. در ادامه به برخی از کاربردهای اصلی آن اشاره می‌کنیم
روشنایی نرم و مطبوع: چراغ خواب دیواری اغلب با چهارچوب نوری دلپذیر و نرم تولید می‌شود. این نور می‌تواند به عنوان چراغ خواب اصلی در اتاق استفاده شده و برای ایجاد یک محیط آرام و آرامش‌بخش قبل از خواب کاربرد دارد.
نورپردازی دکوراتیو: چراغ خواب دیواری می‌تواند به عنوان یک المنت دکوراتیو در اتاق استفاده شود. با طراحی‌ها و الگوهای مختلف، می‌تواند به زیبایی و تنوع دکور اتاق کمک کند.

کتاب خواندن قبل از خوابیدن: اگر شما یک فردی هستید که قبل از خواب کتاب خواندن را دوست دارید، چراغ خواب دیواری می‌تواند نور کافی را برای خواندن کتاب فراهم کند.

چراغ دیواری چوبی

انواع نوردهی چراغ دیواری

چراغ دیواری‌ها یا همان چراغ دیوارکوب انواع مختلفی دارند که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

✅ چراغ دکوراتیو با پخش نور افشان: این چراغ‌ها در محیط‌های مختلف استفاده می‌شود و اغلب برای نمایش سوژه عماسی و نقاشی کاربرد دارند. پخش نور به صورت افشان دارند و باعث پدید آمدن محیط جذاب می‌شود. از خستگی چشم در طولانی مدت می‌کاهد و باعث روشن شدن محیط می‌شود.

✅ چراغ دکوراتیور با نوردهی دو طرفه: این چراغ‌ها دارای نوردهی د طرفه به سمت بالا و پایین هستند. این چراغ‌ها باعث افزایش جذابیت ساختمان و دیوارها می‌شود. از چراغ دکوراتیو با نوردهی دو طرفه در فضای بیرون ساختمان استفاده می‌شود.

✅ چراغ دکوراتیو با نوردهی به سمت پایین: یکی دیگر از انواع چراغ‌های دیواری چراغ دکوراتیو با نوردهی به سمت پایین است. زاویه تابش نور این چراغ‌ها به سمت پایین است و برای نمایش یک اثر هنری استفاده می‌شود. از ویژگی‌های این چراغ می‌توان به قدرت نورپردازی بالا به صورت تمرکزی اشاره نمود. گزینه ی خوبی برای میز مطالعه و میز کار است. از محبوب ترین و با کیفیت ترین مدل‌های چراغ دکوراتیو محسوب می‌شود.

✅ چراغ دکوراتیو با نوردهی به سمت بالا: این چراغ‌ها دارای زاویه تابش مستقیم و متمرکز است و کارایی مناسبی دارند. این دسته از چراغ‌ها برای نصب و استفاده در نمای بیرونی ساختمان استفاده می‌شود. جلوه ای خاص دارد و زاویه تابش آن به سمت بالا می‌باشد.در فضاهای کوچک و فضاهای بزرگ نیز استفاده می‌شود. وجود این چراغ‌ها در خانه باعث ایجاد روشنایی و احساس فضای بزرگتر در راهرو‌های باریک و سرویس بهداشتی می‌شود.

چراغ دیواری ارزان

انواع چراغ دیوارکوب

همان‎گونه که از نام این چراغ‎ها مشخص است، روی دیوار نصب می‎شوند، و نسل جدیدی از المان‎های نورپردازی هستند. گفتنی است که این چراغ‌‎ها را از آهن تولید می‌‎کردند، اما امروزه با متریال‎های مختلفی همچون آلومینیوم و برنج تولید می‌‎شوند. دسته‌بندی این چراغ‌‎های یا بر اساس زاویه تابش نور و سبکی که دارند، صورت می‎‌گیرد. اصولاً دسته‌بندی این چراغ‌‎ها بر اساس زاویه تابش نور به صورت چراغ‌های نور بالا، چراغ‌های نور یه طرفه، چراغ‌های نور پایین خواهد بود؛ اما دسته‌بندی بر اساس سبک و مدل به صورت زیر است:

چراغ دیوارکوب مدرن

این مدل چراغ‌ها بسیار لوکس هستند و زمانی استفاده می‌شوند که جنبه دکوری دارند و بایستی با استفاده از آن‌ها جلوه فضا را هر چه بیشتر کرد. برای ساخت و تولید این مدل‎ چراغ‌های دیوارکوب از تکنولوژی ال‌ ای دی بهره می‌‎برند و در مصرف برق هم صرفه جویی می‌‎شود. از مشخصات بازر این چراغ‌ها می‌توان به وزن سبک، عدم وجود شید یا کلاهک اشاره کرد.

 

چراغ دیوارکوب چوبی

اساساً تمام چراغ‌هایی که ساخته می‌شوند، معمولاً از چوب روسی تهیه و تولید می‌شوند. رنگی بیشتر این چراغ‌ها به صورت گردویی است، لذا می‌‎توان آن را دکوراسیون‌های چوبی ست و هماهنگ کرد. اصولاً سرپیچی که برای این چراغ‌ها استفاده می‌شود، از نوع بزرگ است؛ که می‌تواند تمام محصولات ایرانی را به خوبی پوشش دهد. چوب روسی که برای این مدل چراغ‌ها استفاده می‌شود، بسیار مقاوم و ماندگار است.

چراغ دیواری دکوراتیو مدرن

چراغ دیوارکوب فانتزی

چراغ‌هایی که در دسته فانتزی قرار می‌‎گیرند، طرح‌‎ها و مدل‌های خاصی دارند. این مدل المان تزئینی و روشنایی با متریال‌‎های مختلفی ساخته می‌شود، بنابراین نمی‌توان جنس خاصی را تعیین کرد؛ در حالت کلی از هر متریالی برای ساخت آن‎ها استفاده می‌شود. این نوع چراغ‌ها را زمانی استفاده می‌کنند که باید زیبایی فضای مورد نظر کاملاً متمایز از سایر فضاها باشد. اصولاً این مدل المان نورپردازی بسیار زیبا و پرکاربرد است.

چراغ دیوارکوب پذیرایی

یکی از مهم‎ترین قسمت‌های هر ساختمان، سالن پذیرایی است که بایستی به دکوراسیون آن بسیار توجه کرد. برای افزایش و حفظ زیبایی دکوراسیون یک سالن پذیرایی، می‌توان از چراغ‌های دیوارکوب پذیرایی بهره گرفت. این مدل چراغ‌ها را با کریستال و برنز تولید می‌کنند که در زیر مجموعه سبک کلاسیک قرار دارند. این چراغ‌ها بسیار متنوع هستند، اما قیمت نمونه‌‎های برنزی بسیار زیاد است، به همین دلیل، اکثراً از چراغ‌های برنجی استفاده می‌‎کنند.

چراغ دیوارکوب LED

همان‎گونه که از نام این چراغ‌‎ها مشخص است، از تکنولوژی LED برای تولید آن‌ها استفاده شده است. در این مدل چراغ دیوارکوب از لامپ‌‎های LED برای تولید روشنایی و نور استفاده شده است. به دلیل وجود لامپ‎‌های LED این دسته از چراغ‌ها، بسیار کم مصرف هستند. از جمله مشخصاتی که برای این چراغ‌‎ها می‌توان نام برد کمتر داغ شدن، تولید حرارت کم است.

اگر قصد خرید چراغ دیوارکوب را دارید حتما از فروشگاه دهکده نور دیدن فرمایید.

خرید چراغ خواب دیواری از دهکده نور

اگر به دنبال خرید چراغ خواب دیواری هستید، فروشگاه دهکده نور بهترین انتخاب برای خرید می‌باشد.

برخی از مزایای خرید از دهکده نور عبارتند از:
● گستره وسیع محصولات: دهکده نور دارای مجموعه‌ای بزرگ از انواع چراغ خواب دیواری با طرح‌ها، سبک‌ها و اندازه‌های مختلف است. این موضوع به شما امکان می‌دهد تا بر اساس سلیقه و نیاز خود چراغ خواب دیواری مناسب را انتخاب کنید.
● کیفیت بالا: محصولاتی که از دهکده نور خریداری می‌شوند، از کیفیت بالا و استانداردهای لازم برخوردار هستند.
● قیمت مناسب: دهکده نور قیمت‌های رقابتی برای محصولات خود در نظر گرفته است. شما می‌توانید از محصولات با کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب برای خرید چراغ خواب دیواری بهره برده و از ترکیب بین کیفیت و قیمت مناسب بهره‌مند شوید.

بروز رسانی در تاریخ 18مهر1402