دهکده نور | فروش انواع محصولات روشنایی ، لوستر ، ریسه و لامپ
سبد خرید خالی است.

لوستر آشپزخانه

چراغ سقفی فلزی آرجی 30 طوسی
loader

چراغ سقفی فلزی آرجی 30 طوسی

هزار تومان355,000

چراغ دیواری فلزی سفید کد 107
loader

چراغ دیواری فلزی سفید کد 107

هزار تومان175,000

چراغ دیواری فلزی سفید کد 107
loader

چراغ دیواری فلزی سفید کد 107

هزار تومان175,000

چراغ دیواری چوبی تک شعله نیکا
loader

چراغ دیواری چوبی تک شعله نیکا

هزار تومان390,000

چراغ دیواری چوبی تک شعله کنفی 1406
loader

چراغ دیواری چوبی تک شعله کنفی 1406

هزار تومان140,000

چراغ دیواری چوبی تک شعله کنفی 1406
loader

چراغ دیواری چوبی تک شعله کنفی 1406

هزار تومان140,000

چراغ دیواری چوبی تک شعله شاپرک
loader

چراغ دیواری چوبی تک شعله شاپرک

هزار تومان445,000

چراغ دیواری چوبی تک شعله شاپرک
loader

چراغ دیواری چوبی تک شعله شاپرک

هزار تومان445,000

چراغ دیواری چوبی تک شعله اپرا
loader

چراغ دیواری چوبی تک شعله اپرا

هزار تومان245,000

لوسترها در هر بخش خانه از جمله آشپزخانه دارای طراحی منحصر به فردی هستند. برخی لوسترهای آشپزخانه به گونه ای طراحی شده‌اند که با کمک آن می‌توانید شدت و میزان نور را در قسمتی خاص متمرکز کنید. به طور مثال برخی لوسترها روی میز آشپزخانه نصب می‌شود و تنها نقطه کانونی مورد نیاز شما را روشن می‌کنند. در صورتی که بخواهید لوسترهای آشپزخانه را تغییر دهد، می‌توانید مدل و نوع طراحی لوستر را انتخاب کنید و هارمونی رنگ زیبایی را به وجود آورید.

 

هر چه تعداد لامپ‌های یک لوستر بیشتر باشد، محیط روشنتر می‌شود و اگر کابینت آشپزخانه هایگلاس باشد، نورهای لوستر منعکس می‌کند و میزان روشنایی بیشتر می‌شود. در صورتی که لوستر مناسب برای آشپزخانه انتخاب شود، ابعاد لوستر و میزان نورپردازی کاملا متناسب با نوع طراحی آشپزخانه خواهد بود. زیبایی و نورانی لوستر با توجه به عناصر فضای آشپزخانه انتخاب می‌شود و با لامپ‌های سادهتر و بدون کریستال بسیار متفاوت است. برای تهیه و خرید لوستر آشپزخانه نیاز است ابعاد واندازه لوستر را متناسب با فضای آشپزخانه انتخاب نمود.

 

بهترین نوع لوستر آشپزخانه مدلی است که نه خیلی بلند بوده و نه خیلی کوتاه باشد. با توجه به اینکه، لوسترها دارای مدل‌های مختلف هستند، با هر نوع دکوراسیونی ست می‌شوند. لوسترها دارای جنس‌های مختلفی بوده و از متریال‌های مختلفی تهیه می‌شوند، بنابراین برای انتخاب آن نیاز است ترکیب و ساختار محیط آشپزخانه مورد بررسی قرار بگیرد.

خرید لوستر آشپزخانه

توجه کنید که انتخاب و خرید یک لوستر برای بخش‌های مختلف خانه کاملاً متفاوت است، یعنی اگر بخواهید برای اتاق خواب یا آشپزخانه لوستری را خریداری کنید، باید نکات و موارد متفاوتی را در نظر بگیرید. برای خرید و انتخاب لوستر آشپزخانه شیک باید به ارتفاع توجه زیادی داشته باشید، در واقع لوستر آشپزخانه را باید به صورتی نصب کنید که حداقل نقطه آن با سطح میز حدود ۹۰ سانتی‌متر در نظر گرفته شود. زمانی که می‌خواهید لوستری زیبا را برای آشپزخانه خود از دهکده نور تهیه و خریداری کنید، باید بدانید که قطر آن بایستی حداکثر ۳۰ سانتی‌متر کمتر از عرض رومیزی یا همان جزیره باشد و البته از برخورد با سر آن پیشگیری شود. این روزها شاهد تولید طرح و مدل‌های مختلفی از لوسترهای مخصوص آشپزخانه هستیم که این مسئله کمی خرید را مشکل می‌کند اما با انتخاب سبک مورد نظر و رنگی مناسب می‌توانید بهترین گزینه را خریداری کنید.

جدیدترین مدل های لوستر آشپزخانه 2022
بهترین مدل های لوستر آشپزخانه

قیمت لوستر ارزان و شیک آشپزخانه

در حقیقت قیمت لوستر ارزان و شیک آشپزخانه را در هر جایی نمی‌توانید مشاهده کنید، اما می‌توانید به دهکده نور سر بزنید و قیمت‌های رقابتی را مشاهده کنید. در واقع شما می‌توانید طیف وسعی از قیمت‌های متفاوت را مشاهده کنید و باتوجه به بودجه‌ای که دارید محصول مورد نظتان را انتخاب کنید. قیمت لوسترهای موجود در بازار با توجه به پارامترهای متفاوتی تعیین می‌شود، یعنی سایز لویتر، سبک لوستر، تعداد لامپ‌ها، جنس لوستر و… هر کدام به نوبه خود در تعیین قیمت نهایی محصول مؤثر خواهند بود. با انتخاب لوستر آشپزخانه ارزان می‌توانید علاوه بر نوپردازی مناسب یک دکوراسیونی زیبا طراحی کنید.

جهت اطلاع از به روزترین قیمت ها و استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب دهکده نور روی دکمه رو به رو کلیک کنید.

مدل لوستر آشپزخانه با طرح های لوکس و شیک

انواع لوستر آشپزخانه

لوستر آشپزخانه را در طرح‌ها و مدل‌ها و حتی سبک‌های مختلفی می‌سازند و البته جنس آن‌ها هم متفاوت خواهد بود. هر کدام از لوسترهایی که روانه بازار می‌شوند، قطعاً مشخصات متفاوتی دارند و باتوجه به سایر المان‌ها و سبک دکوراسیون آشپزخانه انتخاب می‌شوند. در ادامه مدل‌های مختلف لوستر آشپزخانه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

لوستر فانتزی آشپزخانه

یک نمونه از لوسترهایی که در آشپزخانه استفاده می‌شود، لوستر فانتزی آشپزخانه است که یکی از زیباترین لوسترهای موجود در بازار هستند. در این مدل لوسترها از شکل‌های هندسی مدرن و خاصی استفاده شده است که علاوه بر نورپردازی موجب زیبایی دکوراسیون شما می‌شوند.

 

این لوستر شکل ظاهری کاملاً متفاوتی با نمونه‌های کلاسیک و سنتی دارد، یعنی نشانی از شاخه‌های پر کلاسیک دیده نمی‌شود و بیشتر از رنگ‌های متنوع و طرح‌های عروسکی استفاده شده است و همین مسئله باعث شده که توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. رنگ‌هایی که برای این مدل لوستر آشپزخانه در نظر گرفته شده است تنوع بالایی دارند و موجب شده که بتوانید از آن‌ها را با هر المان دیگری هماهنگ کنید.

لوستر فانتزی آشپزخانه
لوستر سقفی آشپزخانه

لوستر سقفی آشپزخانه

همان گونه که از نام این لوستر آشپزخانه مشخص است به سقف آویزان می‌شود و یک منبع روشنایی است. در واقع سایز این لوستر را ابعاد آشپزخانه مشخص می‌کند، یعنی یک نمونه کوچک آن چیزی از زیبایی آن کم نمی‌کند. میزان نوری که از این لوستر به محیط اطراف ساطع می‌شود به تعداد شاخ و برگ و لامپ‌های آن بستگی دارد.

 

لوسترهای سقفی آشپزخانه هم می‌توانند که از سقف آویزان باشند هم این که به سقف نصب شوند و هر کدام از آن‌ها جلوه خاص خود را دارند. این لوسترها در سایزهای متنوع با جنس‌های مختلفی روانه بازار می‌شوند که باتوجه به سلیقه ششخصی می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

لوستر جزیره آشپزخانه

از آشپزخانه به عنوان قلب ساختمان یاد می‌شود و جزیره آن ضربان قلب خواهد بو،د چرا که توجه همگان را به سمت خود جلب می‌کند. نورپردازی جزیره آشپزخانه یک نکته اساسی که در هنگام انجام آن باید نوع لوستر و تعداد لامپ‌های آن به‌درستی انتخاب شود. در واقع می‌توانید برای بالای جزیره خود از لوستری کریستال مناسب انتخاب کنید که علاوه بر روشنایی محیط و جزیره، نور آن می‌تواند بین سایر المان‌ها هماهنگی و تناسب و هارمونی خاصی ایجاد کند.

لوستر جزیره آشپزخانه
لوستر مدرن آشپزخانه

لوستر مدرن آشپزخانه

لوستر آشپزخانه مدرن هم مانند سایر مدل‌ها از انواع مختلفی برخوردار است که یکی از بهترین و پرطرفدارترین لوسترهای موجود در بازار هستند و اخیرا با استقبال زیادی هم روبه‌رو می‌شوند. از این مدل لوسترهای آشپزخانه در آشپزخانه‌هایی که سبک مدرن برای سایر المان‌ها استفاده شده، استفاده می‌کنند.

 

لوسترهای مدرنی که طراحی و تولید می‌شوند به‌راحتی با یک دکوراسیون مدرن ست و هماهنگ می‌شوند. در این لوسترها از تجملات و شاخ و برگ‌های مجلل استفاده نشده است و سادگی و بی‌آلایش بودن حرف اول را می‌زند. علاوه بر سادگی ظاهری منحصر به فرد و نورپردازی عالی را برای آشپزخانه فراهم می‌کند.

لوستر آشپزخانه چوبی

این روزها لوسترهای چوبی مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون قرار گرفته‌اند و بیشتر در دکوراسیون‌هایی که چوبی هستند به‌وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند. لوسترهای چوبی آشپزخانه یکی دیگر از انواع لوستر آشپزخانه است که در دکوراسیون‌های مدرن و کلاسیک کاربرد دارد. این لوسترها را با مشخصات فنی متفاوت و اشکال متنوعی می‌سازند که باتوجه به سلیقه شخصی و نوع دکوراسیون می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید و علاوه‌بر نورپردازی مناسب یک طراحی دکوراسیونی بسیار جذاب و چشم‌نواز را برای آشپزخانه خود فراهم کنید.

لوستر آشپزخانه چوبی

بروزرسانی 25.02.01