دهکده نور | فروش انواع محصولات روشنایی ، لوستر ، ریسه و لامپ

لوستر آشپزخانه

جهت استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب دهکده نور

روی دکمه رو به رو کلیک کنید.

جدیدترین مدل های لوستر آشپزخانه 2022

از متداولترین مدل‌های لوستر آشپزخانه می‌توان به لوسترهای سلطنتی( لوسترهای کلاسیک)، لوسترهای کریستالی، لوسترهای کلاسیک شاخه‌ای و لوسترهای دایره ارک اشاره نمود.

قیمت لوستر آشپزخانه جدید و ارزان

در حقیقت قیمت لوستر ارزان و شیک آشپزخانه را در هر جایی نمی‌توانید مشاهده کنید، اما می‌توانید به دهکده نور سر بزنید و قیمت‌های رقابتی را مشاهده کنید. در واقع شما می‌توانید طیف وسعی از قیمت‌های متفاوت را مشاهده کنید و باتوجه به بودجه‌ای که دارید محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید.

⭐️⭐️⭐️

دهکده نور بهترین لوستر فروشی لاله زار

⭐️⭐️⭐️

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر خانه محسوب می‌شود. نحوه نورپردازی آشپزخانه، بر عملکرد فضا و احساس افراد به هنگام گذراندن وقت در آنجا تأثیر می‌گذارد. اغلب مردم به نورپردازی آشپزخانه در طراحی آن دقت نمی‌کنند. این در حالی است که استفاده از نور مناسب، با سبک‌های معماری اصولی، تأثیر بسزایی در شکل ظاهری آشپزخانه دارد. به همین دلیل در ادامه به دو موضوع مهم در خصوص اصول نورپردازی آشپزخانه یعنی از بین بردن سایه‌ها در نورپردازی و استفاده از شار نوری مناسب را بررسی خواهیم کرد.

روشنایی آشپزخانه با افزایش تعداد لامپ‌های لوستر، افزایش می‌یابد. همچنین این روشنایی و براقی با وجود کابینت هایگلاس در آشپزخانه چند برابر می‌شود‌. در برخی از مدل‌های لوستر آشپزخانه، میزان نور بر اساس خواست و سلیقه اشخاص کنترل و تنظیم می‌شود.
امروزه تنوع لوسترها با طرح‌های مختلف در بازار بسیار زیاد است. افراد می‌توانند لوسترهای آشپزخانه را در سبک‌های کلاسیک و مدرن و همچنین آویزهای آشپزخانه خریداری کنند‌. اگر آشپزخانه شما سبک مدرن دارد، لوسترهای چوبی یا فلزی گزینه‌های مناسبی برای روشنایی و زیباسازی آشپزخانه هستند. همچنین لوسترهای پرنور با آویزهای کریستال برای آشپزخانه با سبک سنتی مناسب هستند.

معمولاً از لوسترهای آشپزخانه با شاخه‌ها و لامپ‌های کمتر استفاده می‌شود. لوسترهای با شاخه زیاد در فضاهای خانوادگی و مهمانی مثل اتاق غذاخوری کاربرد دارند. در صورتی که می‌خواهید لوستر آشپزخانه توجه کمتری را نسبت به دیگر المان‌ها مانند کابینت به خود جلب کند، توجه به ترکیب متریال و مصالح لوستر توصیه می‌شود. استفاده از لوسترهای مدل تک‌رنگ با یک ماده اولیه در آشپزخانه‌هایی که دارای طرح‌های مختلفی در دکوراسیون و تزیین هستند، یک ایده جذاب و کارآمد است. این لوسترها تناقضی زیبا در رنگ‌های فضای آشپزخانه ایجاد می‌کنند.

خرید لوستر آشپزخانه

توجه کنید که انتخاب و خرید یک لوستر برای بخش‌های مختلف خانه کاملاً متفاوت است، یعنی اگر بخواهید برای اتاق خواب یا آشپزخانه لوستری را خریداری کنید، باید نکات و موارد متفاوتی را در نظر بگیرید. برای خرید و انتخاب لوستر آشپزخانه شیک باید به ارتفاع توجه زیادی داشته باشید، در واقع لوستر آشپزخانه را باید به صورتی نصب کنید که حداقل نقطه آن با سطح میز حدود ۹۰ سانتی‌متر در نظر گرفته شود. زمانی که می‌خواهید لوستری زیبا را برای آشپزخانه خود از دهکده نور تهیه و خریداری کنید، باید بدانید که قطر آن بایستی حداکثر ۳۰ سانتی‌متر کمتر از عرض رومیزی یا همان جزیره باشد و البته از برخورد با سر آن پیشگیری شود. این روزها شاهد تولید طرح و مدل‌های مختلفی از لوسترهای مخصوص آشپزخانه هستیم که این مسئله کمی خرید را مشکل می‌کند اما با انتخاب سبک مورد نظر و رنگی مناسب می‌توانید بهترین گزینه را خریداری کنید.

بهترین لوستر آشپزخانه

اگر به دنبال یک وسیله روشنایی برای زیبایی آشپزخانه خود هستید و یا می‌خواهید با انتخاب لوستر مناسب برای آشپزخانه تنوعی در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید، بهتر است هنگام انتخاب لوستر به نکات مختلفی توجه نمایید. امروزه لوسترهایی با طراحی مینیمال، ساده و الهام گرفته از اشکال هندسی جلوه ای شیک و زیبا ایجاد می‌کنند. اگر به دنبال بهترین لوسترها برای آشپزخانه هستید، می‌توانید به سبک ساخت و نوع متریال، اندازه، خروجی نور، نوع منبع نور و روش‌های کاهش نور توجه نمایید. به طور کلی سه فاکتور اصلی برای لوستر عبارتند از: اندازه و ابعاد لوستر، میزان پخش نور و شیوه کنترل نور. با توجه به این 3 فاکتور مدل‌های مختلفی از لوستر عرضه شده اند که در حین زیبایی، بسیار کاربردی و متناسب فضاهای مختلف هستند که در ادامه مدل‌های مختلف لوستر آشپزخانه را با هم بررسی خواهیم کرد.

جدیدترین مدل های لوستر آشپزخانه 2022
بهترین مدل های لوستر آشپزخانه

اصول اولیه نورپردازی آشپزخانه

یکی از مشکلاتی که در برخی آشپزخانه‌ها دیده می‌شود، ایجاد سایه به هنگام روشن‌کردن لامپ‌ها است. دلیل وجود این سایه‌ها، نحوه نورپردازی است. به عنوان مثال، زمانی که تنها از یک لامپ در بالای سر استفاده شود، روی میز سایه می‌اندازد. این باعث ایجاد فضایی دلگیر شده و زیبایی آشپزخانه نیز کاهش پیدا می‌کند. بهترین کار این است که از لامپ‌های توکار در مناطق مختلف آشپزخانه استفاده شود این سبب کاهش میزان سایه به حداقل ممکن خواهد شد.
با توجه به طرح‌های جدید می‌توان از لامپ‌های موضعی در بالای جزیره، لامپ‌های مخفی در سقف، در کشو کابینت‌ها، پاخور کمد، اطراف جزیره، پشت سینک ، شلف و قفسه‌ها استفاده کرد. یکی دیگر از دلایل ایجاد سایه در آشپزخانه، عدم تطابق نور با فضای آن است. در واقع استفاده از لامپ‌ها یا لوسترهایی که متناسب با اندازه فضای آشپزخانه نباشند، سبب ایجاد سایه در محیط می‌شوند بنابراین لازم است تا از لامپ‌ها مطابق با اندازه فضا استفاده شود.

 

شار نوری یکی دیگر از فاکتورهایی است که برای نورپردازی آشپزخانه باید مورد توجه قرار گیرد. در واقع شار نور توان هر منبع نوری در ساطع کردن میزان نور در واحد زمان است. به عبارت بهتر، هر چه میزان شار نوری بیشتر باشد، نوری که در فضا پخش می‌شود، بیشتر است بنابراین سبب روشن‌تر شدن فضا خواهد شد. معمولاً در آشپزخانه از نور بیشتری نسبت به سایر فضاها استفاده می‌شود. شناخت شار نوری مناسب برای فضای آشپزخانه، سبب جذابیت دوچندان آن خواهد شد؛ بنابراین بسیار مهم است که لوسترها و منابع روشنایی در آشپزخانه، شار نوری کافی داشته باشند. در صورتی ‌که میزان شار نوری کم باشد، فضا کسالت‌آور شده و جزئیات به ‌خوبی مشخص نیستند. همچنین استفاده از منابع نوری با شار بالا هم سبب اذیت ‌شدن چشم‌ها خواهد شد.

قیمت لوستر آشپزخانه جدید و ارزان

در حقیقت قیمت لوستر ارزان و شیک آشپزخانه را در هر جایی نمی‌توانید مشاهده کنید، اما می‌توانید به دهکده نور سر بزنید و قیمت‌های رقابتی را مشاهده کنید. در واقع شما می‌توانید طیف وسعی از قیمت‌های متفاوت را مشاهده کنید و باتوجه به بودجه‌ای که دارید محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. قیمت لوسترهای موجود در بازار با توجه به پارامترهای متفاوتی تعیین می‌شود، یعنی سایز لویتر، سبک لوستر، تعداد لامپ‌ها، جنس لوستر و… هر کدام به نوبه خود در تعیین قیمت نهایی محصول مؤثر خواهند بود. با انتخاب لوستر آشپزخانه ارزان می‌توانید علاوه بر نوپردازی مناسب یک دکوراسیونی زیبا طراحی کنید.

جهت اطلاع از به روزترین قیمت ها و استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب دهکده نور روی دکمه رو به رو کلیک کنید.

انتخاب لوستر اشپزخانه متناسب با سبک دکوراسیون​

اگر به دنبال دکوراسیونی مدرن، یا دکوراسیونی مینیمال هستید، بهتر است لوستر را هم به گونه ای انتخاب کنید که با دکوراسیون مد نظر شما است شود. هارمونی رنگ دکوراسیون مینیمال معمولا رنگ‌های خنثی است و از این رو بهتر است لوستر انتخابی شما هم دارای زاویه پخشی نور 180 درجه رو به پایین، ابعاد مناسب با محیط و دارای درخشندگی کم باشد. همچنین رنگ بدنه لوستر باید به گونه ای انتخاب شود که با سبک دکوراسیون اتاق سازگار باشد. از این رو با مشاهده مدل‌های مختلف لوستر، می‌توانید بهترین و مناسبترین لوستر را برای آشپزخانه یا محیط کار خود انتخاب کنید.

مدل لوستر آشپزخانه با طرح های لوکس و شیک

انواع لوستر آشپزخانه

لوستر آشپزخانه را در طرح‌ها و مدل‌ها و حتی سبک‌های مختلفی می‌سازند و البته جنس آن‌ها هم متفاوت خواهد بود. هر کدام از لوسترهایی که روانه بازار می‌شوند، قطعاً مشخصات متفاوتی دارند و باتوجه به سایر المان‌ها و سبک دکوراسیون آشپزخانه انتخاب می‌شوند. در ادامه مدل‌های مختلف لوستر آشپزخانه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

لوستر فانتزی آشپزخانه

یک نمونه از لوسترهایی که در آشپزخانه استفاده می‌شود، لوستر فانتزی آشپزخانه است که یکی از زیباترین لوسترهای موجود در بازار هستند. در این مدل لوسترها از شکل‌های هندسی مدرن و خاصی استفاده شده است که علاوه بر نورپردازی موجب زیبایی دکوراسیون شما می‌شوند.

 

این لوستر شکل ظاهری کاملاً متفاوتی با نمونه‌های کلاسیک و سنتی دارد، یعنی نشانی از شاخه‌های پر کلاسیک دیده نمی‌شود و بیشتر از رنگ‌های متنوع و طرح‌های عروسکی استفاده شده است و همین مسئله باعث شده که توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. رنگ‌هایی که برای این مدل لوستر آشپزخانه در نظر گرفته شده است تنوع بالایی دارند و موجب شده که بتوانید از آن‌ها را با هر المان دیگری هماهنگ کنید.

لوستر فانتزی آشپزخانه
لوستر سقفی آشپزخانه

لوستر سقفی آشپزخانه

همان گونه که از نام این لوستر آشپزخانه مشخص است به سقف آویزان می‌شود و یک منبع روشنایی است. در واقع سایز این لوستر را ابعاد آشپزخانه مشخص می‌کند، یعنی یک نمونه کوچک آن چیزی از زیبایی آن کم نمی‌کند. میزان نوری که از این لوستر به محیط اطراف ساطع می‌شود به تعداد شاخ و برگ و لامپ‌های آن بستگی دارد.

 

لوسترهای سقفی آشپزخانه هم می‌توانند که از سقف آویزان باشند هم این که به سقف نصب شوند و هر کدام از آن‌ها جلوه خاص خود را دارند. این لوسترها در سایزهای متنوع با جنس‌های مختلفی روانه بازار می‌شوند که باتوجه به سلیقه ششخصی می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

لوستر جزیره آشپزخانه

از آشپزخانه به عنوان قلب ساختمان یاد می‌شود و جزیره آن ضربان قلب خواهد بو،د چرا که توجه همگان را به سمت خود جلب می‌کند. نورپردازی جزیره آشپزخانه یک نکته اساسی که در هنگام انجام آن باید نوع لوستر و تعداد لامپ‌های آن به‌درستی انتخاب شود. در واقع می‌توانید برای بالای جزیره خود از لوستری کریستال مناسب انتخاب کنید که علاوه بر روشنایی محیط و جزیره، نور آن می‌تواند بین سایر المان‌ها هماهنگی و تناسب و هارمونی خاصی ایجاد کند.

لوستر جزیره آشپزخانه
لوستر مدرن آشپزخانه

لوستر مدرن آشپزخانه

لوستر آشپزخانه مدرن هم مانند سایر مدل‌ها از انواع مختلفی برخوردار است که یکی از بهترین و پرطرفدارترین لوسترهای موجود در بازار هستند و اخیرا با استقبال زیادی هم روبه‌رو می‌شوند. از این مدل لوسترهای آشپزخانه در آشپزخانه‌هایی که سبک مدرن برای سایر المان‌ها استفاده شده، استفاده می‌کنند.

 

لوسترهای مدرنی که طراحی و تولید می‌شوند به‌راحتی با یک دکوراسیون مدرن ست و هماهنگ می‌شوند. در این لوسترها از تجملات و شاخ و برگ‌های مجلل استفاده نشده است و سادگی و بی‌آلایش بودن حرف اول را می‌زند. علاوه بر سادگی ظاهری منحصر به فرد و نورپردازی عالی را برای آشپزخانه فراهم می‌کند.

لوستر آشپزخانه چوبی

این روزها لوسترهای چوبی مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون قرار گرفته‌اند و بیشتر در دکوراسیون‌هایی که چوبی هستند به‌وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند. لوسترهای چوبی آشپزخانه یکی دیگر از انواع لوستر آشپزخانه است که در دکوراسیون‌های مدرن و کلاسیک کاربرد دارد. این لوسترها را با مشخصات فنی متفاوت و اشکال متنوعی می‌سازند که باتوجه به سلیقه شخصی و نوع دکوراسیون می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید و علاوه‌بر نورپردازی مناسب یک طراحی دکوراسیونی بسیار جذاب و چشم‌نواز را برای آشپزخانه خود فراهم کنید.

لوستر آشپزخانه چوبی

جدیدترین مدل های لوستر آشپزخانه 2022

لوسترها بر اساس قطر و ارتفاع سایز بندی می‌شوند. تعداد لامپ‌ها نیز ممکن است بر اندازه تأثیر بگذارد. بهترین قطر یک لوستر به اندازه 1/2 تا 2/3 عرض میز ناهارخوری است. لوستر معمولی اتاق ناهارخوری امروزی یک لوستر چهار تا شش نور با قطر 26 تا 30 اینچ است. لوسترها وسایل تزیینی هستند که برای ایجاد سبک و محیط طراحی شده اند، بنابراین انتظار نداشته باشید که لوستر شما منبع نور اصلی اتاق باشد این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که در ارتباط با لوسترها وجود دارد. قرار دادن یک وسیله واحد در مرکز یک اتاق و انتظار اینکه آن اتاق را کاملاً روشن کند، دستورالعملی برای نور نامناسب است. اگر لامپ‌های لوستر در معرض دید قرار گیرند، این امر ترکیب می‌شود، چیزی که در بسیاری از لوسترها مشترک است.

لذا با توجه به نکات ظریفی که در انتخاب لوستر موثر است، در سال 2022 مدل‌های مختلف لوسترهای آشپزخانه تهیه و تولید شده اند. کافی است نگاهی به مدل‌های مختلف لوستر آشپزخانه داشته باشید، تا با جدیدتری مدل‌های لوستر 2022 آشنا شوید و بهترین انتخاب را داشته باشید. از متداولترین مدل‌های لوستر آشپزخانه می‌توان به لوسترهای سلطنتی( لوسترهای کلاسیک)، لوسترهای کریستالی، لوسترهای کلاسیک شاخه‌ای و لوسترهای دایره ارک اشاره نمود. در این میان شاید توجه شما در انتخاب لوستر، روی لوسترهای مدرن چند شاخه ای باشد که به عنوان لوستر مدرن اروپایی شناخته می‌شود. سایر مدل‌های لوستر آشپزخانه شامل لوسترهایی با رنگ بندی مختلف طلایی، مشکی، و طوسی است. از جمله لوسترهای ساده آشپزخانه می‌توان به لوستر دو گلس اشاره نمود که مدل‌های مختلف آن در سایت موجود است و به راحتی می‌توانید از آنها بازدید کنید.

مدل لوستر آشپزخانه
قیمت انواع لوستر آشپزخانه
آویز آشپزخانه
خرید اینترنتی لوستر آشپزخانه
لوستر سقفی آشپزخانه
قیمت لوستر
لوستر پذیرایی
انواع لوستر جدید
فروش انواع لوستر
مدل لوستر اشپزخانه
لوستر آشپزخانه جدید
اویزهای اشپزخانه
لوستر فانتزی آشپزخانه
قیمت لوستر آشپزخانه
لوستر مدرن آشپزخانه
لوستر آشپزخانه جدید با قیمت
قیمت لوستر پذیرایی
خرید آنلاین لوستر
لوستر اشپزخانه فانتزی
لوستر آشپزخانه ایرانی

بروزرسانی 4.07.01